نرم افزارهای راهکاران ابری همکاران سیستم

راهکاران ابری مجموعه‌ای از نرم افزارهای حسابداری و مالی، فروش، پخش، خرده‌ فروشی، منابع انسانی، مدیریت تولید، حسابداری مدیریت، انبار و تدارکات است. این راهکار متناسب با شرکت‌هایی است که فرایندهای پیچیده‌تری دارند و به سیستمی انعطاف پذیر برای پوشش نیازهای خاص شرکت دارند. مهم نیست کسب و کار‌تان در چه اندازه‌ای است، با استفاده از سبد جامع و یکپارچه محصولات همکاران سیستم (ERP)، می‌توانید همه فرایند‌های سازمان از مالی، انبار و تدارکات، فروش و پخش و دیگر فرایندها را با هزینه‌ای به صرفه، مدیریت کنید. با استفاده از این راهکار، ارتباط بین واحدهای سازمان بیشتر و دقیق‌تر می‌شود، دوباره کاری‌ها کاهش می‌یابد و البته نیازی به تجهیز و نگهداری از زیرساخت هم ندارید.
راهکاران ابری راهکاری به صرفه

از راهکاری به صرفه استفاده کنید

با استفاده از راهکاران ابری همکاران سیستم،‌ نیازی به خرید سخت‌افزار و سرور ندارید و از نرم‌افزاری به‌روز و حرفه‌ای با هزینه‌ای به صرفه برای کسب‌وکار خود بهره می‌برید.
راهکاران ابری استانداردهای امنیتی

داده‌ها را در محیطی کاملا امن نگهداری کنید

راهکاران ابری، اطلاعات شما را با بالاترین استانداردهای امنیتی و در پایگاه داده‌ای امن نگهداری می‌کند.
راهکاران ابری بدون محدودیت جغرافیایی

نرم‌افزارتان را همیشه همراه خود داشته باشید

در هر زمانی و هر مکانی و بدون محدودیت جغرافیایی به نرم‌افزار و اطلاعات کسب‌وکارتان دسترسی دارید.
راهکاران ابری سیستم منعطف

یک سیستم منعطف در اختیار داشته باشید

در راهکاران ابری به تناسب تعداد کاربر و ماژول‌های مورد نیاز حق اشتراک پرداخت می‌کنید و در صورت نیاز می‌توانید تعداد کاربر را تغییر داده، یا ماژول‌های جدید اصافه کنید.

سیستم‌های راهکاران ابری

صفحه HTML با جاوااسکریپت

برخی از مشتریان راهکاران ابری

تجربه مشتریان از به‌کارگیری نرم افزارهای راهکاران ابری همکاران سیستم

Previous slide
Next slide

از زبان مشتری

شرکت دنا بهریز آلومینیوم

شرکت دنا بهریز از مشتریان راهکاران ابری است که توانسته با به‌کارگیری سیستم راهکاران ابری، علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌های تجهیز و نگهداشت زیرساخت، امنیت بیشتری را تجربه کنند. راهکاران ابری همچنین به دنابهریز کمک کرده است کنترل بیشتری روی فرایندهای کسب‌و‌کار داشته باشند. در این ویدئو تجربه استفاده از راهکاران ابری را از زبان آقای جهانگیر؛ مدیرمالی شرکت دنا بهریز بشنوید.

شرکت دنا بهریز آلومینیوم

شرکت دنا بهریز از مشتریان راهکاران ابری است که توانسته با به‌کارگیری سیستم راهکاران ابری، علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌های تجهیز و نگهداشت زیرساخت، امنیت بیشتری را تجربه کنند. راهکاران ابری همچنین به دنابهریز کمک کرده است کنترل بیشتری روی فرایندهای کسب‌و‌کار داشته باشند. در این ویدئو تجربه استفاده از راهکاران ابری را از زبان آقای جهانگیر؛ مدیرمالی شرکت دنا بهریز بشنوید.

شرکت آرتان پترو کیهان

راهکاران ابری به شرکت آرتان پترو کیهان کمک کرد تا بر اساس اطلاعات دقیق و یکپارچه، گزارش‌های مدیریتی موردنیاز خود را تهیه کند. این شرکت با استفاده از راهکار ابری همکاران سیستم توانست با هزینه‌ای مناسب، سیستم نرم‌افزاری مورد نیاز خود را پیاده سازی کرده و بدون هیچ محدودیتی، در هر لحظه به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشد. در این ویدئو تجربه استفاده از راهکاران ابری را از زبان آقای حیدری؛ مدیر مالی آرتان پترو کیهان بشنوید.
تماس:09373462090

سوالات متداول

در صورتی که مشتریان راهکاران ابری(هزینه یکسال حق اشتراک)را یکجا و نقدی پرداخت کنند،از یک ماه تخفیف زمانی بهره مند میشوند.(11 ماه پرداخت سرویس به صورت نقدی را در اول انجام دهد و 12 ماه سرویس بگیرید)یا نکته مهم این است که قیمت 11 ماه با قیمت گذاری زمان پرداخت حق اشتراک است و افزاریش قیمت مشمول این مشترکان نمیشود.

سیستم دفتر کل به صورت استاندارد و با 3 سطح تفضیل ارائه خواهد شد.در صورت نیاز مشترک به 3 سطح تفضیل بیشتر نیاز به تهیه گزارش شناخت است و با تایید گزارش شناخت در ستاد فروش،3 سطح تفضیل اضافه نیز قابل فروش است.

بله،ردیابی کالا در انبار ار فیچر هایی است که همانند راهکارن on premise برای مشتری قابل کنترل کردن تا 5 عامل ردیابی در تعریف کالا است.ولی با توجه به پیچیدگی هایی که در استقرار تعریف دو عامل به بالاتر ایجاد خواهد کرد،چنانچه مشتری نیاز به بیش از یک عامل داشته باشد باید گزارش شناخت آن بررسی شده و تایید ستاد فروش گرفته شود.

در صورت نیار به ارائه سند یا خروجی مورد نیاز سند،امکان ارائه جبران خدمات به صورت تکی امکان پذیر است.

خیر راهکاران ابری به دلیل سیاست به صرفه بودن از فرایند هایی که پیچیدگی ایجاد کنند اجتناب میکند لذا همواره راهکارهای استاندارد به مشترکان ارائه میشود.

بله،در حال حاضر در راهکاران ابری فقط وب سرویس دفترکل،وب سرویس دریافت و وب سرویس فروش اینترنتی ارائه میشود.تعداد اسناد یا تعداد تراکنش ها باید توسط ستاد فروش بررسی گردد.

بله، در حال حاضر در راهکاران ابری فقط وب سرویس دفتر کل وب سرویس دریافت و وب سرویس فروش اینترنتی ارائه میشود . تعداد اسناد یا تعداد تراکنشها باید توسط ستاد فروش بررسی گردد.

ساخت گزارشات با ابزار قدرتمند کاوشگر قابل تهیه و در چارچوب مشخص قابل شخصی سازی است. بخشی از گزارشهای خاص فرمتهای چک و فرمتهای چاپی حسابداری در فاز استقرار مطابق نیاز مشترک طراحی شده و بارگذاری خواهند شد. با ویژگی امکان طراحی گزارشات توسط ابزار Report‏ ‏Builder که همه کارشناسان راهکاران با آن آشنایی دارند برای تمام مشتریان Cloud فراهم شده و تمام کارشناسان میتوانند به سیستم راهکاران مشتریان متصل شده و با در نظر گرفتن تمام نکات امنیتی تغییرات لازم در طراحیهای خود را تغییر داده و از داخل خود سایت مشتری تست نمایند یا گزارشات خود را مستقیما با ابزار Report Builder در سیستم مشتری بارگذاری نمایند.

در سرویس Saas مشترک به ازای هر سیستم و متناسب با تعداد کاربر درخواستی ارائه ۱ کاربر به ازاء هر ماژول اجباری است حق اشتراک ماهانه را پرداخت خواهد کرد این هزینه شامل حق استفاده از نرم افزار پشتیبانی و زیر ساخت است همچنین فاکتورهای دوره اشتراک هر ۳ ماه صادر می شود.

در اسناد راهکاران فقط اطلاعات مربوط به تغییر وضعیت استاد ثبت کننده استاد و آخرین ویرایش کننده نگهداری میشود. در برخی از سیستم ها مانند سیستم دفتر کل ، اسناد حذف شده نیز لاک میشوند. اما تمام اطلاعات و تغییراتی که توسط کاربران به وجود می آیند لاگ نمی شود.

در راهکاران فقط اطلاعات حساس مانند ورود و خروج کاربران تغییر در دسترسی کارکنان ورود ناموفق و سایر رویدادهای امنیتی لاگ می شود .

استفاده از قابلیت های سیستم و تنظیمات برای ورود اطلاعات به روی موبایل کاربسیار سختی است. نرم افزار راهکاران ابری قابلیت کار کامل به روی بستر موبایل را ندارد اما بخشی از عملیات کلی قابل استفاده است و قابلیت ارائه نرم افزارها بر روی سیستم عامل ویندوزی و با آخرین نسخه از مرورگر Google chrome10+  وجود دارد .‏

تیم استقرار این گزارش را برای مشترک ساخته و قابلیت قراردادن در سیستم از طریق UI سیستم وجود دارد و کنترل ساختار توسط سیستم انجام خواهد شد با کمک ابزار جدید این کار از قبل بسیار ساده تر است و تمام تغییرات مد نظر مشتری قابل اعمال روی گزارشات هم هست.

از سوی دیگر با مدل mapping جدید گزارشات امکان تغییر گزارشات پیش فرض سیستمی بدون ایجاد تاثیر در رویه های Cloud نیز وجود دارد.

به صورت پیش فرض مشتریان لازم است پاسخ بالغ بر ۸۰ درصد نیازهای گزارشی خود را از فرمت های استاندارد بگیرند ۲۰ درصد باقی مانده شامل موارد مرتبط با فرمتهای چاپی و برخی گزارش های خاص میباشد اما با توجه به اینکه تغییر در گزارشات ممکن است نیاز کسب و کار با تغییرات کسب و کار مشتری باشد،با توجه به قابلیت اضافه شده و ساده سازی ساخت گزارشات در قرارداد های پشتیبانی،از این پس با اعلام درخواست مشتری و پرداخت هزینه بصورت فاکتوری،امکان ساخت و بارگذاری گزارشات اضافی در سیستم وجود دارد.

کلیه راهکارهای ابری و تحت وب نیاز به اینترنت دارد و در صورت قطع بودن اینترنت قابل استفاده نیست. (به صورت آفلاین نیز قابل استفاده نیست)

پیشنهاد میشود برای اینکه مشترکان به این مشکل برنخورند از دو ISP اینترنت گرفته که بتوانند به صورت جایگزین از زمان قطعی هر کدام استفاده کنند. هم چنین به مشترکان پیشنهاد می شود، که از شبکه اینترانت ملی به عنوان یکی از راهکارهای با سرعت بالا و بدون قطعی بهره ببرند با توجه به اینکه در قطعی اینترنت سال ۹۸ علی رغم وجود قطعی اینترنت مشتریان راهکاران ابری از سیستم استفاده می کردند.

بله تمامی گزارشهای قانونی در محصول قابل دریافت است .

 

مدیران شرکت به راحتی میتوانند با استفاده از گزارشات ساده، تحلیلی و یا مقایسه ای هر یک از ماژولها گزارش مورد نیاز را استخراج و استفاده کنند از طرف دیگر گزارشات مورد نیاز مشترکان با ابزار قدرتمند کاوشگر نیز قابل تهیه است و اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل نیز می توانند مطابق نیازشان گزارشات مورد نیاز را از کاوشگر استخراج نمایند.

کانورت با تمام ابزارهای استاندارد مشابه On Primise با در نظر گرفتن فرایند مشخص شده ستان قلی، قابل انجام است ابزار کانورت و Excel برای کانورت از راهکاران به راهکاران ابری نیز راهکاری با پشتیبانی فنی مشخص شده است و در حال پیش برد است. غیر از موارد فوق، برای سایر اطلاعات میتوان از درگاه import & Exort سیستم استفاده کرد.

امکان ارائه وب سرويس ثبت سند حسابداری در دفتر کل دریافت در ماژول دریافت و پرداخت و وب سرویس فروش اینترنتی در ماژول خرده فروشی وجود دارد. یکپارچگی توسط مشترک با مشاوره تیم استقرار همکاران سیستم قابل پیشبرد است.

سایر وب سرویسها در حوزه فروش و انبار در حال حاضر ناقص است و تولید خواهد شد ازمان تحویل هنوز مشخص نشده است ولی اگر مشتری خصوصا مشتریان قدیمی نیاز داشته باشند و بخواهند حتما به صورت ابری سرویس بگیرند از طریق راهکاران ابری با سرویس laas می توان به نیاز این مشتریان در شرکت ایر آمد پاسخ داد .

خیر با توجه به اینکه فرایار ابزار مدیریت کسب و کار راهکاران و مختص کسب و کارهای بزرگ است و استفاده از آن علاوه بر پیچیدگی در فرایند استقرار نیاز به زیر ساختهای قدرتمند دارد. در راهکاران ابری ارائه نمی شود.

تمدید مشتریان با آخرین تعرفه قیمت راهکاران ابری در پورتال ارائه خواهد شد و در صورتیکه مشترک ۴ فاکتور همزمان را نقدی پرداخت کند ۱۰ درصد تخفیف نقدی خواهد گرفت. در ابتدای بهمن ماه هر سال تعرفه قیمت سال بعد مشخص خواهد شد که از اول بهمن ماه اجرایی شود برای مشتریانی که یکساله پرداخت کرده اند و در انتهای سال باید تمدید سال بعد را انجام دهند

عوامل موثر در قیمت گذاری هر سال در راهکاران ابری بر اساس پارامترهای قیمت پشتیبانی تورم سالانه و هزینه های سخت افزار زیر ساخت اینترنت نگهداشت و به همراه تمامی عوامل موثر در قیمت گذاری محصولات همکاران سیستم است که قیمت سال محصول را مشخص میکند.

خیر حق اشتراک خریداری شده مخصوص یک شرکت است و دیتا و دسترسی به شرکتی که با همکاران توافق نامه امضا شده دارد تعلق دارد و قابل جابجایی نیست .

بله، مشتریان قدیمی همکاران سیستم که پشتیبانی داشته و در سگمنت راهکاران ابری قرار دارند. و نیاز محدود کننده ای در حوزه نرم افزارهای ابری و یا کانورت ندارند در مذاکرات آپگرید، راهکاران ابری می تواند به این مشتریان ارائه شود.

تمامی محصولات با متریکهای راهکاران به جز راهکاران پلاس قابل ارائه در راهکاران ابری است.محصولات سطح ۱ راهکاران میتواند به مشترکین ابری ارائه شود:

فروش: تا ۴ مرکز فروش انبار کالا ضربدر اخبار تا ۱۰۰ هزارتا

جبران خدمات تا ۵۰۰ تا کارمند فعال

دارایی ثابت: تا ۱۰ هزار پلاک دارایی

خرده فروشی: تا ۱۰ فروشگاه

بهای تمام شده: تا ۱۰ مرکز هزینه تولیدی

کنترل تولید :تا ۱۰ مرکز کاری

کارگزینی: تا ۵۰۰ کارمند فعال

پذیرش و توزین: تا ۲ باسکول

بله با اعلام IP محل در قالب نامه به پشتیبانی فنی همکاران سیستم میتوان کاربران را به استفاده در آن مکان محدود کرد.

در حوزه laas در شرکت ابرآمد این سیاست مشخص خواهد شد.

تمامی محصولات راهکاران به جز تردد پرتال کارکنان و فروش متناسب سازی و فرایار محصولات قابل ارائه در آخرین لیست قیمت ارسالی است.

تا کنون بیش از ۲۴۰۰ فروش در راهکاران ابری داشته ایم.

بله امکان استفاده از نسخه انگلیسی مشابه محصولات راهکاران در راهکاران ابری هم وجود دارد.

همچنین مشترکان می توانند از گزارشات با اضافه کردن زبان دوم استفاده کنند و با تیم استقرار گزارش مورد نیاز را ساخته و از طریق سیستم راهکاران ابری (UI) آپلود کند.

با توجه به استاندارد بودن فرایندهای استقرار در راهکاران ابری مدت زمان کمتری به استقرار اختصاص می یابد. با ورود سیستم های پخش و بهای تمام شده تولید و سایر سیستم های حوزه تکمیلی به راهکاران ابری این زمان میتواند تا ۹ ماه نیز افزایش یابد.

به دلیل عدم نیاز به نصب و تنظیمات توسط کارشناس استقرار و حذف پیچیدگی ها و Pre‏ ‏configuration های تدارک دیده شده و عدم نیاز به ساخت گزارشها و فرایندهایی که نیاز به متناسب سازی دارند.

در نسخه ۱ ویژگی طراحی گزارشات با هدف تسهیل ساخت و تغییر در گزارشان راهکاران ابری مطابق نیاز مشترک اضافه شده است تا تغییرات مورد نیاز مشترکان در گزارشات با دقت و چایشی بیشتر انجام شود و در حال حاضر کارشناسان می توانند از آن برای طراحی استفاده کنند.

توافق نامه ها برای مشتریان جدید حداقل ۳ ماهه و حداکثر ۱۳ ماهه است.تبصره: مدت زمان توافقنامه در زمان خرید نباید از مدت استقرار کمتر باشد.

آلارم برای پرداخت فاکتورهای تمدید در طی پنج ایمیل در روزهای ۳۰,۲۹,۳۷,۱۵ ماه جاری و روز 6 ماه بعد( روز قبل از پایان یافتن تاریخ انقضاء فاكتور) برای نمایندگان ارسال میشود و در طول این زمان کارشناسان فروش در استان و اموره مشترکین در تهران با نماینده تماس گرفته تا نسبت به پرداخت و تمدید از روی پرتال مشتریان با ارسال فیش پرداخت نقدی اقدام کند.

خیر، قیمت راهکاران ابری در کل گروه یکی است. تمامی خدمات زیر ساخت Infrastructure مانند اختصاص و ایجاد ماشین مجازی (VM) برای هر مشترک نصب نرم افزار راهکاران شامل Application‏ Server و Data Base Server بر روی این ماشین مجازی (VPS) گرفتن Backup های دوره ای و آپدیت نرم افزار در واحد زیر ساخت و پشتیبانی فنی تهران به صورت متمرکز انجام می شود .

اگر مشترک راهکاران ابری با سرویس Saas حق اشتراک بگیرد بابت خدمات پشتیبانی مبلغ جداگانه ای دریافت نمی شود مبلغ ماهیانه (حق اشتراک) شامل دو قسمت حق اشتراک ماژول و حق اشتراک کاربر است که به ازا پرداخت این مبالغ مجوز استفاده از نرم افزار،زیرساخت و پشتیبانی به مشتری  ارائه میگردد.

ولی در شرکت ابر آمد مشتریان با سرویس lass میتوانند راهکاران ابری را استفاده کنند و در این حالت مشترک پس از خرید لایسنس،باید با توجه به نوع پیچیدگی قرارداد پشتیبانی ببندد و هزینه ماهانه اجارهسرور را نیز بپردازد.

اینترنت مناسب برای راهکار کلاود وجود پهنای باند حداقل 2 Mb/s Shared و Latency مناسب کمتر از ‏ms 60 می باشد. به صورت عمومی به ازای هر ۱۰ کاربر همزمان ۲ مگابیت بر ثانیه به صورت اختصاصی برای راهکاران ابری در نظر گرفته شود.

نرم افزار مشترکان سالی یک بار آپدیت میشود و ۴۸ ساعت کاری پیش از آپدیت به تمامی مشترکان (از طریق ارسال ایمیل به نمایندگان اعلام شده)یکبار اطلاع رسانی میشود. قابل ذکر است که در زمان به روز آوری مشترکان نمی توانند وارد شوند و پس از به روز آوری نیز ویژگی های اضافه شده در قالب خبرنامه اطلاع رسانی خواهد شد .

شرکت های حاضر در این بازار فرایند پیچیده ای ندارند و افراد تصمیم گیر این بازار مدیران عامل و مالی هستند و معمولا شرکتهای بازار متوسط مدیر IT ندارند و کارشناس IT دارند که کار سخت افزار را انجام میدهد.

کسب و کارهای متوسط شامل شرکتهای دارای ۳۰ تا ۵۰ نفر پرسنل مخاطب مناسبی برای راهکاران ابری هستند. همچنین شرکتهای تولید با تعداد پرسنل کارگاهی بالاتر با شرکتهای بازرگانی با تعداد پرسنل کمتر و حجم ریالی بالاتر یا شرکت های پیمانکاری و خدماتی با تعداد پرسنل بالاتر ولی فرآیند های ساده میتوانند مخاطبان مناسبی برای این محصول باشند.

مواردی که ذکر شده در اکثریت مخاطبان مصداق دارد و این بدین مفهوم نیست که مخاطبانی با اعداد بالاتر و پایین تر در این دسته جای نمیگیرند.

بله در صورتی که مشترکان اما فضای اتمام توافق نامه برای مدتی را داشته باشند (حداقل ۳ ماه و حداکثر یکسال ولی با امکان تمدید مجددا با پرداخت هزینه ای که با توجه به سیاست قیمت گذاری سال مشخص خواهد شد می توانند آخرین یک آپ دیلایشان را در دیلا ستار همکاران سیستم نگهداری کنند.

برای این منظور یک الحاقیه دو جانبه بین همکاران سیستم و مشترک جهت نگهداری داده و فریز) بسته می شود.

شرکتها با مسئولیت خودشان می توانند به نام شخص و یا همان شرکت به هر تعداد که خواستند. توافق نامه بسته و حق اشتراک تهیه کنند. بدیهی است که فروش هر نسخه حق اشتراک فقط در یک توافق نامه است و این دینا هیچ ارتباطی با دیتای اول ندارد و از نظر قیمتی با قیمت کامل خواهد بود.

این نسخه ها می توانند با توجه به نیاز مشتری جهت نسخه آموزشی یا جهت تغییر کدینگ و یا جهت جدا کردن یک لاین از بیزینس مشتری استفاده شود.

در صورتی که مشتری توافق نامه با نام شخص حقوقی (شرکت) بسته باشد. برای تغییر نام باید روزنامه رسمی تغییر نام را برای ستاد فروش/پشتیبانی ارسال کند.

در صورتی که توافق نامه با نام شخص حقیقی باشد تغییر نام در مشتریان حقیقی راهکاران ابری نخواهیم داشت (نام مشتری از شخص به شخص با از شخص به شرکت تغییر نمی یابد) و اگر نیاز به تغییر نام دارند باید به صورت رسمی درخواست اتمام توافق نامه جاری را به همکاران سیستم اعلام کنند (با در نظر گرفتن اتمام زمان فاکتور ابری در جریان و تایید شده) و به نام جدید (شخص / شرکت) توافق نامه جدیدی با نام درخواست شده تنظیم و یک آپ توافق نامه قبلی پس از تایید مشترک قبلی به نام توافق نامه جدید restore شود.

تغییر نام در دیتا بیس (هدر گزارشات و نام مشتری در سیستم) نیز از شخص به شرکت و یا برعکس خواهیم داشت به شرط اینکه آن شخص عضوی از اعضای هیات مدیره شرکت باشد.

به طور کلی برای هر گونه تغییر نام مشترک باید پایان توافق نامه قبلی را به صورت مکتوب اعلام کرده و توافق نامه جدیدی با نام جدید ببندد و در قالب یک الحاقیه سه جانبه که بین مشترک با نام قبلی، مشترک با نام جدید و همکاران بسته می شود آخرین یک آپ دیتای مشترک به روی ماشین جدید ری استور می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید