درباره ما

نگرش هوشمند ایرانیان

تاریخچه تاسیس نگرش هوشمند

نگرش هوشمند ایرانیان در سال 1390 با یک میلیون ریال سرمایه توسط برادران صدقی پور فعالیت خود را آغاز نمود و از همان ابتدا با هدف:
فعالیت خود را با ثبت شرکت و طی مراحل قانونی آغاز نمود.

جایگاه نگرش هوشمند ایرانیان

امروز با گذشت بیش از یک دهه از فعالیت این موسسه سرمایه خود را به بیش از هزار برابر افزایش داده و افتخار دارد با سازمانها و شرکتهای کوچک ، متوسط و بزرگ در بیشتر صنایع همکاری می نماید و در سبد خدمات خود از آموزش و خدمات مالی تا ارائه نرم افزارهای مالی و مدیریت با بهترین کیفیت از دیدگاه مشتریان خدمات خود را ارائه نموده است.
رضایت مشتریان 85%
کیفیت خدمات 90%

راه های ارتباطی با ما

اینستاگرام نگرش هوشمند ایرانیان :

negareshhi@

اینستاگرام حامی حسابدار :

ceo.nhi@

اینستاگرام مدیرعامل : mahdi_sedghipour@

کانال تلگرام :

negareshhicom

همکاران نگرش هوشمند ایرانیان

همچنین افتخار دارد به عنوان شریک تجاری همکاران سیستم بزرگترین شرکت نرم افزاری بخش خصوصی کشور به فعالان اقتصادی بهترین و قویترین نرم افزار های کارآمد را آموزش ، استقرار و عرضه می نماید.

ما همکارانی داریم شایسته و وظایفی که به ایشان محول میگردد با بهترین کیفیت انجام می دهند و نقش هر فرد آنقدر مهم است که فرآیند از آغاز تا پایان کار به بهترین نحو با مسئولیت پذیری کامل همانند صاحب فرآیند اجرایی میگردد و پاسخ گوی عملکرد خود هستند.

استخدام در نگرش هوشمند ایرانیان

در نگرش هوشمند ایرانیان اراده و توانایی افراد را شناسایی میکنیم و با محول نمودن وظایفی در حد توانایی ایشان به تقویت نقاط قوت آنها میپردازیم ، همکاران ما در سازمان اختیار دارند و این به معنای رسمیت داشتن همکاران در سازمان است.
جهت ارسال رزومه و در خواست استخدام می‌توانید به قسمت استخدام حسابدار مراجعه فرمائید.

سبد خرید