خدمات آموزشی

مرکز آموزش حامی حسابدار حرفه ای

آموزش حسابداری

آموزش حسابداری از دیر بار تا به امروز از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. نگرش هوشمند ایرانیان حامی حسابدار با توجه به این مهم برگزاری رویدادهای آموزشی، کارگاه‌ها و دوره‌های حسابداری سر لوحه فعالیت‌های اصلی خود قرار داده است. شما می‌توانید در این صفحه از رویدادهای آتی و گذشته وبسایت ما اطلاع پیدا کنید.

سمینار، همایش و گردهمایی حسابداری

دوره های آموزشی حسابداری و مدیریت

رضایت از دوره‌ها

آموزش حسابداری در سازمان ها

در بحث آموزش حسابداری شرکتها، با توجه به تنوع فعالیت‌های شرکت ها ، زمینه های کاری و تخصصی آنها کاملا متفاوت بوده و بدیهی است که برای هر مدیر یا سازمانی بخشی خاص دارای اهمیت باشند. طوری که حسابداری شرکت های بازرگانی، تولیدی، خدماتی و پیمانکاری بر روی فرآیندهای متفاوتی از سازمان متمرکز هستند.
از سوی دیگر امروزه با گسترش نرم افزارهای حسابداری با طیف وسیعی از نرم افزارها مواجه هستیم که در شرکت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و هر کدام محدوده پوشش فرآیندی منحصر به خود را دارا هستند. زمانی که فردی برای قبول نقش حسابدار در شرکت یا سازمان آماده می شود می بایست در بخش های متعددی آموزش ببیند.

آموزش تخصصی حسابداری موسسه نگرش هوشمند ایرانیان
آموزش تخصصی حسابداری موسسه نگرش هوشمند ایرانیان

چرا آموزش حسابداری برای شرکت ها و سازمان ها ضروری است؟

از دیدگاه آموزش حسابداری شرکتها، دو آموزش برای این امر کاملا ضروری است:

چرا آموزش حسابداری برای شرکت ها و سازمان ها ضروری است؟

اولا اینکه شرکت در چه حوزه ها نیازمند گزارشات هستند و با توجه به این نیازمندی چه بخش هایی لازم دارد پایش فرآیند، مستند سازی و بایگانی صورت بگیرد.

چرا آموزش حسابداری برای شرکت ها و سازمان ها ضروری است؟

دوما چه نرم افزارهایی قابلیت پوشش عملیات های لازم برای پایش، ثبت، بایگانی و گزارش گیری از این فرآیندها را دارد.

نرم افزارهای مناسب برای حوزه ی خدمات بر آیتم های ذیل متمرکز می باشد

در حسابداری شرکت های تولیدی مفاهیم هزینه های تولیدی و غیرتولیدی، درآمدهای عملیاتی و غیرعملیاتی، مواد مستقیم، دستمزد مستقیم و غیرمستقیم، سربار تولید، بهای تمام شده کالای تولیدی و موجودی کالاها. و در شرکت های پیمانکاری نیز همه چیز حول این مفهوم می باشد.
سبد خرید