X
تاریخ ایجاد:1398/05/02 02:06:00 ق.ظ
تعداد بازدید:440

همکاری همه جانبه دادسراهای کشور با نظام مالیاتی


دادستان کل کشور تاکید کرد:
همکاری همه جانبه دادسراهای کشور با نظام مالیاتی

دادستان کل کشور بر همکاری همه جانبه با نظام مالیاتی و حمایت از برنامه های کلیدی سازمان امور مالیاتی کشور، به ویژه برنامه های مبارزه با فرار مالیاتی و پولشویی تاکید کرد.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور و هیات همراه، روز چهارشنبه دوم مرداد ماه با دادستان کل کشور دیدار و موضوعات و مسایل مربوط به نظام مالیاتی را مورد بحث قرار دادند.
دادستان کل کشور در این دیدار، بر ضرورت آسیب شناسی دقیق و علمی وضع موجود به منظور حل مشکلات و مسایل جاری اقتصاد کشور تاکید کرد و گفت: افزایش اعتماد عمومی مردم به نظام مالیاتی از اولویت‌های مهم است و دادستانی کل کشور، از هیچ کمک و مساعدتی در جهت تحقق اهداف نظام مالیاتی به ویژه مبارزه با فرار مالیاتی و برقراری عدالت مالیاتی دریغ نمیکند.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری، با اعلام آمادگی این دستگاه مبنی بر همکاری، تعامل و تبادل تجربیات میان سازمان امور مالیاتی کشور و دادستانی کل کشور، اظهار داشت: بی تردید اعتماد عمومی یک سرمایه اجتماعی است که مسیر تحقق اهداف کلان کشور در همه زمینه ها را هموار می سازد.
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور نیز در این دیدار، گزارشی از اهداف، ماموریت ها و دستاوردهای نظام مالیاتی در حوزه های مختلف ارایه کرد و گفت: هم اکنون توسعه و ارتقای زیرساخت های فرایندی و اطلاعاتی سازمان در دستور کار قرار دارد که با اجرای آن، عملا شاهد شفاف شدن لایه های مختلف اقتصاد کشور، کاهش فرارهای مالیاتی و افزایش درآمدهای کشور خواهیم بود.
دکتر امید علی پارسا تصریح کرد: در حال حاضر، هوشمند سازی مبتنی بر ریزداده ها از مهمترین برنامه های این سازمان محسوب می شود و در تلاش هستیم در حداقل زمان ممکن، اشراف اطلاعاتی ممیزان مالیاتی بر فعالیت های اقتصادی را ارتقا ببخشیم.
وی در ادامه به نمونه ای از همکاری ها و تجربیات موفق مربوط به تعامل سازمان امور مالیاتی و دادستانی کل کشور در یکی از استان های کشور اشاره کرد و گفت: بی تردید این شکل از همکاری دوجانبه و موفق، می تواند به الگویی قابل تسری به تمامی استان ها مطرح شود و عزم سازمان امور مالیاتی کشور برای توسعه همکاری ها با همه دستگاه ها و نهادهای قضایی و انتظامی در جهت هم افزایی هر چه بیشتر، جدی است

اطلاعات تماس

09032672090 ، 09022672090 ، 09022682090

تمامی شماره ها دارای واتس آپ و تلگرام میباشند

جهـت کسب اطلاعـات حامی حسابدار حرفه ای از طریق بارکد زیر اقدام نمایید

شبکه های اجتماعی:

فیس بوک اینستاگرام info@negareshhi.com

دی ان ان